Záklony – seminář v sobotu 18.5.

Zatímco jógové předklánění spojené s dýcháním čistí a uzdravuje naše hmotná těla, tak řádně prodýchané záklonové ásany čistí a uzdravují naše těla emocionální…

Není pláč jako pláč! Pokud v záklonové ásaně brečím bolestí, tak to značí, že něco dělám špatně, pokud si po záklonech, tak nějak ne nepříjemně, vlastně úlevně, zabulím, tak to je důvod k radosti:))

Záklony jsou nezbytnou součástí ásanové praxe, a to nejen kvůli hře s energií a emocemi, ale i kvůli zdraví a mobilitě páteře. Cílem semináře bude vysvětlit si a vyzkoušet techniku zaklánění, tak aby zaklony nebolely (skoro) a hlavně neubližovaly a nakonec nás začaly i bavit.

Určeno: Tento seminář není určen naprostým začátečníkům. Ocení ho zejména ten, kdo již alespoň půl roku či rok cvičí krátkou první sérii nebo alespoň rok pravidelně navštěvuje lekce jakékoliv formy dynamické jógy.

Program:

  1. Neb celá „bezbolestnost“ záklonu tkví ve správném dýchání, tak samozřejmě notná část semináře bude věnována technice dechu!
  2. Trochu pohovořím o tom proč se zaklánět a jak na to abychom si neubližovali…
  3. Pak se již prakticky probereme přípravné ásany, které nás uvolní a rozhýbou tam, kde to pro záklony potřebujeme“.
  4. S důrazem na správnou techniku vyzkoušíme vybrané klasické ásany budeme pozorovat co to s námi dělá…

Cena: 1500,- Kč (Záloha 500,-Kč)

Kde: Octárna Holešovice, Praha 7, Argentinská 24

Kdy: Sobota 18.5., začátek v 9:00, příchod je možný již od ca 8:40. (Od 13:00 do 14:00 přestávka). Konec v 16:00.

Přihlášky: ashtanga.czmail.com  Dotazy: 608044076

2 Comments

  1. Ahoj Dalibore, je ještě místo na seminář zaklánění? Ráda bych se zúčastnila. Děkuji předem za zprávu. Ahoj, Jitka Řeháková Perutková.

  2. Ahoj Jitko, ano místa jsou, pokud máš ještě zájem, napiš mi prosím e-mail – tvojí zprávu zde jsem našel zcela náhodou – nějak je toho na mne moc těch fb, sms, whatsappů instagramů emailů a ještě tohoto:)) zdraví Dalibor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.