Rozvrh

Lekce v červenci a srpnu budou na Masarykově nádraží Praha -studio naleznete: v odjezdové hale přesně u začátku 7. Koleje (při pohledu od vchodu z Havlíčkovy ulice je zcela vlevo) jsou dveře (po straně cedulka „joga“) studio je v prvním patře vpravo na konci chodby.

čtvrtek 26.7.:
17:00 – 18:30 – předklony a trocha záklonů (variace na první sérii Ashtangy)
19:00 – 20:30 – vlídné zaklánění – variace na druhou sérii Ashtangy:)
Další lekce plánuji na 2.8. a 9.8. ale raději je ještě potvrdím.
Cena za lekci: 200,- Kč.

 

Po prázdninách začne platit nový rozvrh, který zveřejním během srpna.

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek

Předklony: Lekce volně vychází z I. série Ashtanga Vinyasy dle B.N.S.Iyengara : manual1-10-17 zařazeny jsou však i jiné pozice, lekce bývají tematicky orientované, někdy více na rozhýbání kyčlí, jindy na kultivaci středu těla nebo na uvolnění horních končetin atp. Ústředním prvkem je však dýchání a technika předklonů. Lekce jsou vhodné pro ty, kom vyhovuje vedené cvičení 1 – 2x týdně, vhodné jsou i pro začátečníky. Na lekce není nutná rezervace.

Záklony: Lekci vlažně sleduje II. sérii Ashtangy. Ústředním tématem je jemný úvod do záklonů a převrácených pozic – stoj na předloktí a na hlavě. Doporučuji ji každému, kdo si doma pravidelně cvičí a předklánění mu nečiní problémy.

Pokorčilí: Lekce vedená v duchu hesla: „Jóga začíná tam kde končí jógová podložka!“ tzn. užíváme si záklonů, stojů na hlavě, rukou, kdoutíme se všemožně a bavíme se u toho. Lekce rozhodně není pro začátečníky, ale pro ty, kdo pravidelně cvičí.

Mysore:  Nevedená lekce pro samostatně praktikující.

Adresy:

JINDŘIŠSKÁ – Gymnázium prof. J.Patočky – Jindřišská 36, Praha 1
MASARYKOVO Nádraží. – V odjezdové hale, přesně u začátku 7. koleje jsou dveře s cedulkou „joga“, tělocvična je v 1. patře. – https://mapy.cz/s/1d733

Na všechny lekce prosím přicházejte 10 minut před zahájením.
Podložku na cvičení noste prosím vlastní.