Rozvrh

Všechny lekce uvedené v rozvrhu jsou otevřené, rezervace není nutná. Stačí přijít…

Rozvrh platný od 6. listopadu 2018 :

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
18:00 – 19:30
Mysore
Jindřišská
18:00 – 19:30
Laboratoř
Jindřišská
19:00 – 20:30
I. série
Jindřišská
19:00-20:30
II.série
Jindřišská

Mysore:  Lekce určené zájemcům o samostané praktikování. Lekce nejsou vedené, každý cvičí sám ve svém tempu a úkolem lektora je pomáhat, radit, opravovat a dále individuálně rozvíjet praxi cvičících. Začínající „Mysoristé“ si mohou přinést vytištěný „tahák“:   manuál krátká první série (pdf) nebo manuál k celé první sérii: manuál primary series (pdf)

I. série: Lekce volně vychází z krátké I. série Ashtanga Vinyasy, zařazeny jsou však i jiné pozice. Lekce bývají tematicky orientované, někdy více na rozhýbání kyčlí, jindy na kultivaci středu těla nebo na uvolnění horních končetin atp. Ústředním prvkem je však dýchání a technika předklonů. Lekce jsou vhodné pro toho, komu vyhovuje vedené cvičení, vhodné jsou i pro začátečníky. Na lekce není nutná rezervace.

II. série: Lekce volně sleduje II. sérii Ashtanga Vinyasy. Ústředním tématem je jemný úvod do záklonů a převrácených pozic – stoj na předloktí a na hlavě. 

Laboratoř: Lekce plná pokusů a psích kusů. Je trochu intenzivnější nicméně hravá. Obsahuje pokusy o obtížnější pozice, rozhýbání všemi směry zejména do záklonů, pokusy o stoje nejen na nohou a tak…  

 

JINDŘIŠSKÁ – Gymnázium prof. J.Patočky – Jindřišská 36, Praha 1
Na všechny lekce prosím přicházejte 10 minut před zahájením.
Podložku na cvičení noste prosím vlastní.

Cena za lekci je 200,- Kč