Záklony v pražské Jógovně 25. a 26.2.2023

V Undergroun Yoga School je na 4. víkendu věnovaném záklonů několik volných míst. Pokud by vás zajímalo, Jak na „bezbolestné“ zaklánění, tak mi prosím dejte vědět.

Zatímco jógové předklánění spojené s dýcháním čistí a uzdravuje naše hmotná těla, tak řádně prodýchané záklonové ásany čistí a uzdravují naše těla energetická a emocionální…

Není pláč jako pláč! Pokud v záklonové ásaně brečím bolestí, tak to značí, že něco dělám špatně, pokud si po záklonech, tak nějak ne nepříjemně, vlastně úlevně, zabulím, tak to je důvod k radosti:))

Záklony jsou nezbytnou součástí ásanové praxe, a to nejen kvůli hře s energií a emocemi, ale i kvůli zdraví a mobilitě páteře.

Cílem tohoto semináře bude prohloubit vědomí dechu a vnést kontrolované dýchání do záklonových pozic.

Určeno: Tomu, kdo již má jisté zkušenosti s cvičením a předklony, není vhodný pro začátečníky.

Program:
1) V první řadě se budeme věnovat technice dýchání a prohlubování vědomého ovládání břišní stěny a pánevního dna. Dále budeme zkoumat techniku dýchání v záklonech, neboť v jejím ovládnutí tkví  „bezbolestnost“  zaklánění.

2) Trochu pohovořím o tom proč se zaklánět a jak na to, aby záklony fungovaly jak mají…

3) Skrze přípravné ásany, které nás uvolní a rozhýbou tam, kde to potřebujeme se dostaneme k „vrcholným“ ásanám semináře, což bude uštrásana a urdhva dhanurásana (+něco navíc, když nám to půjde:)

KDY: sobota a neděle čas: 9:00-16:00 s přestávkou na lehký oběd

CENA:  4 300,-Kč

Pořádá JÓGOVNA, https://jogovna.cz/underground-yoga-school-s-daliborem-stedronskym-vol-8/

Přihlášky a info: ashtanga.cz@gmail.com